Rikthimi në Inter/ Mourinho kërkon këta tre lojtarë Rikthimi në Inter/ Mourinho kërkon këta tre lojtarë
Sipas thashethemeve nga Spanja, portugezi Jose Mourinho është ende midis kandidatëve për zëvendësimin e Spallettit tek Interit, transmeton Sovrani.info. Edhe në Spanjë ne flasim... Rikthimi në Inter/ Mourinho kërkon këta tre lojtarë

Sipas thashethemeve nga Spanja, portugezi Jose Mourinho është ende midis kandidatëve për zëvendësimin e Spallettit tek Interit, transmeton Sovrani.info.

Edhe në Spanjë ne flasim për të ardhmen e Interit dhe trajnerit i cili mund të zëvendësojë Luciano Spallettin në krye të klubit zikaltër. Për t’u marrë me këtë temë është Diario Gol, e cila tregon se si José Mourinho, një rikthim, është gjithmonë midis kandidatëve për rotacion teknik, e cila do të ishte aq epike sa Zidane në stolin e Madridit.

Gjithashtu sipas Diario Gol, lista e blerjeve nga tekniku portugez tashmë do të ishte gati, gjë që me kënaqësi do të sjellë me të në Inter tre lojtarë, Varane, Coutinho dhe Modric. Në rast se Perez nuk e lëshon kroatin, në vend të kësaj, Mou do të mendonte për Casemiron. /Sovrani.info/