Rita nuk ‘fshehet’ më! Fotot tregojnë për lidhjen me këngëtarin e famshëm Rita nuk ‘fshehet’ më! Fotot tregojnë për lidhjen me këngëtarin e famshëm
Liam Payne dhe Rita Ora së pari shkaktuan thashetheme se janë në lidhje pas duetit të kolonës zanore të filmit, “Fifty Shades”. Ata u... Rita nuk ‘fshehet’ më! Fotot tregojnë për lidhjen me këngëtarin e famshëm

Liam Payne dhe Rita Ora së pari shkaktuan thashetheme se janë në lidhje pas duetit të kolonës zanore të filmit, “Fifty Shades”.

Ata u vunë re duke u kënaqur në Darkën e Filmit Artistikë në Cannes, të organizuar nga biznesmeni Charles Finch, redaktori britanik i Vogues, Edward Enninful dhe stilisti, Michael Kors.

Rita dukej mahnitëse në një fustan të zi të Michael Kors, me flokët e saj biondine platin gjersa këngëtari kishte veshur kostum.