Rita Ora ngacmon imagjinatën me veshjen transparente Rita Ora ngacmon imagjinatën me veshjen transparente
Ajo ka qenë e zënë gjatë gjithë javës duke promovuar koleksionin e saj të ri Escada në kryeqytetin francez. Dhe Rita Ora bëri që... Rita Ora ngacmon imagjinatën me veshjen transparente

Ajo ka qenë e zënë gjatë gjithë javës duke promovuar koleksionin e saj të ri Escada në kryeqytetin francez.

Dhe Rita Ora bëri që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo, kur u shfaq gjatë Javës së Modës në Paris, natën e së dielës, e cila dukej e jashtëzakonshme në një fustan të shkurtër ngjyrë bordo, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Princesha e muzikës pop, 28 vjeçe, mori vëmendje edhe me stilin e ri të flokëve me balluke, ngase të tillë nuk e kishim parë asnjëherë.

Rita Ora e mahnitshme në Javën e Modës në Paris (Foto: Spread Pictures)

Më herët gjatë ditës, Rita ishte e veshur po ashtu në të kuqe, pasi mbërriti në ngjarjen e modës për bashkëpunimin e saj të veshjeve Escada. Krijuesja e hitit “I Will Never Let You Down” pati të veshur pantallona satirë të kuqe, të gjera, që e bënë të dukej në top formë.

Rita Ora e mahnitshme në Javën e Modës në Paris (Foto: Spread Pictures)

Këto pamje mahnitëse vijnë pasi ajo zbuloi se i sheh njerëzit si ‘pa fytyrë dhe pa gjini’ kur bëhet fjalë për jetën e saj private dhe më shumë shikon ‘personin’ sesa pamjen fizike.

Këngëtarja ka folur me ‘Daily Star Online’ për seksualitetin e saj dhe e pranoi se e sheh si zhgënjyese të lidhet vazhdimisht me çdo njeri të ri me të cilin është fotografuar.

Duke folur për jetën personale, Rita ka thënë: ‘Unë admiroj bukurinë e burrave dhe të femrave. Unë i shoh gjërat si të pa fytyra dhe pa gjini, për mua ka të bëjë me personin’.

Rita, e cila e ka konfirmuar bashkimin me panelin gjykues të talent showt të ri, më parë publikoi këngën “Girls”, e cila shfaqte tema biseksualiteti dhe dashurie për veten e saj. /Telegrafi/

Rita Ora e mahnitshme në Javën e Modës në Paris (Foto: Splash News)

Rita Ora e mahnitshme në Javën e Modës në Paris (Foto: SplashNews)