Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor
Rita Ora shumë shpejtë do ta publikojë këngën e re me videoklip.    Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë... Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor

Rita Ora shumë shpejtë do ta publikojë këngën e re me videoklip.
 
 Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri muzikor të cilin e ka në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net.

Kënga e cila titullohet “Carry On” pritet të publikohet më 19 prill që i bie ditë e shtunë.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin e projekteve të tjera muzikore dhe është po ashtu e angazhuar në turne të ndryshëm në kuadër të albumit “Phoenix”.

Gjatë qëndrimit të saj në vendlindje, Rita u takua edhe me familjarët, miqtë dhe ishte për ta vizituar varrin e gjyshit./Lajmi.net/