Robert Berisha zbulon se përse nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Tianit. Javën që lamë pas, Tiani, djali i Tunës dhe...

Robert Berisha zbulon se përse nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Tianit.

Javën që lamë pas, Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit e ka festuar ditëlindjen e tij të 2-të, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast prindërit i kanë organizuar festë përrallore detajet e të cilës mund t’i gjeni në materialin e përgatitur për ‘Mirage’ që do t’ua sjellim poshtë tekstit.

Mirëpo ajo se çfarë ra në sy ishte mungesa e Roberti me familje në pikërisht festën e organizuar për Tianin.

Roberti gjatë një interviste për “1 kafe prej shpisë” ka treguar se nuk ishte Tuna arsyeja e mungesës së tij atje.

“Isha në Ulqin dhe gjysmë ore para se të fillonte organizimi që po mbahej atje, mësova që babi do operohej në zemër dhe u nisa menjëherë. Për 2 orë e 10 minuta kam arritur në Prishtinë. Prandaj nuk shkova dot në ditëlindje”, u shpreh këngëtari gjatë intervistës./Lajmi.net/