Robert Berisha tregon arsyen e mungesës në ditëlindjen e Tianit

Robert Berisha zbulon se përse nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Tianit. Javën që lamë pas, Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit e ka festuar ditëlindjen e tij të 2-të, shkruan lajmi.net. Me këtë rast prindërit i kanë organizuar festë përrallore detajet e të cilës mund t’i…