Roma dhe Milan e duan yllin e rivalit nga Serie A Roma dhe Milan e duan yllin e rivalit nga Serie A
Milan dhe Roma kanë disa shënjestra të përbashkëta gjatë afatit kalimtar të kësaj vere. Milan dhe Roma do të zhvillojnë një garë të nxehtë... Roma dhe Milan e duan yllin e rivalit nga Serie A

Milan dhe Roma kanë disa shënjestra të përbashkëta gjatë afatit kalimtar të kësaj vere.
Milan dhe Roma do të zhvillojnë një garë të nxehtë për shërbimet e Timothy Castagne.

Mbrojtësi i Atalantas po shkëlqen në këtë sezon, andaj rosonerët dhe romakët duan ta transferojnë atë, përcjell lajmi.net.

Milan dhe Roma janë në dijeni se për ta transferuar Castagnen, duhet të ofrojnë 40 milionë euro.

Garës për shërbimet e mbrojtësit të Atalantës po i prijnë ‘Giallorosët’, që do t’i shesin disa lojtarë për t’i financuar transferimet e reja. /Lajmi.net/