Romario, më i mirë se Messi e Ronaldo Romario, më i mirë se Messi e Ronaldo
Ish sulmuesi i Brazilit, Romario, e konsideron veten si futbollist më të mirë se yjet e sotëm, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Romario është... Romario, më i mirë se Messi e Ronaldo

Ish sulmuesi i Brazilit, Romario, e konsideron veten si futbollist më të mirë se yjet e sotëm, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo.

Romario është i bindur se ishte futbollist më i mirë se që janë sot Lionel Messi e Cristiano Ronaldo.
Ish sulmuesi i Brazilit e ka vendosur vetën në listën prej pesë futbollistëve më të mirë në histori.
Në të, nuk ka vend për dyshen e Barcelonës përkatësisht Real Madridit, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”.
Në renditjen e tij, Romario ka vendosur Pelen në krye, kurse veten pas tij.
Më pas vijnë Diego Maradona, Ronaldo dhe Zinedine Zidane.

Capture222222222