Ronela Hajati tregon frikën dhe qejfin e saj Ronela Hajati tregon frikën dhe qejfin e saj
Ditën e sotme Ronela Hajati u ka kërkuar fansave të saj në Instagram t’i tregojnë sekretet e tyre. Një prej fansave i tregon Ronelës... Ronela Hajati tregon frikën dhe qejfin e saj

Ditën e sotme Ronela Hajati u ka kërkuar fansave të saj në Instagram t’i tregojnë sekretet e tyre. Një prej fansave i tregon Ronelës fobitë e tij/saj dhe pyet gjithashtu këngëtaren çfarë ka fobi.

“Kam fobi lartësinë dhe errësirën, po ti?”, ishte pyetja për Ronelën.

Këngëtarja zbuloi se ka tmerr lartësitë ndërsa për të errësira nuk është fare problem, madje e ka qejf. Kujtojmë që Ronela së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re që mban titullin “Pa dashni”.

ronela-4