Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja
Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me... Rozana Radi si 40 vjeçare ju bën konkurrencë vajzave të reja

Këngëtarja Rozana Radi njihet për këngët e saj që u pëlqyen shumë nga publiku

Këngët si “Ma thuaj ti” apo “O sa mirë me ken shqiptar” janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Rozana ka kohë të gjatë që është në skenën muzikor duke marrë pjesë nëpër festivale të ndryshme si ‘Kënga Magjike’ apo ‘Top Fest’.

Tanimë ajo ka mbushur 40 vite, por vazhdon të qëndroj në një formë të mirë fizike.

Këtë e ka dëshmuar me anë të disa fotografive ku shfaqet nga pushimet me bikini dhe tregon se ajo ende vazhdon të konkurrojë me vajzat e reja sa i përket formave trupore.