Rrihen anëtarët e familjes në Fushë Kosovë Rrihen anëtarët e familjes në Fushë Kosovë
Dy anëtarë të familjes në Fushë Kosovë janë rrahur mes vete, njofton PK. I dyshuari mashkull K/Shqiptar pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën... Rrihen anëtarët e familjes në Fushë Kosovë

Dy anëtarë të familjes në Fushë Kosovë janë rrahur mes vete, njofton PK.

I dyshuari mashkull K/Shqiptar pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën poashtu mashkull K/Shqiptar duke ia thyer xhamin e veturës.

Si pasojë e sulmit viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje./arbresh.info/