Sa shumë e do Afërditën bashkëshorti i saj, ja çfarë bën për të Sa shumë e do Afërditën bashkëshorti i saj, ja çfarë bën për të
Ata janë një nga çiftet më të komentuara, por edhe të pëlqyera të shoë biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Afërdita Dreshën dhe bashkëshortin e... Sa shumë e do Afërditën bashkëshorti i saj, ja çfarë bën për të

Ata janë një nga çiftet më të komentuara, por edhe të pëlqyera të shoë biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për Afërdita Dreshën dhe bashkëshortin e saj kroat, Jakub Kindl.

Bashkëshorti i modeles shqiptare shpesh e ka dëshmuar që është një burrë modern që çmon bukurinë e gruas së tij.

Madje ai i ka bërë një fotografi Afërditës, ku ajo duket brenda një pishine dhe duket kaq joshëse.