Sa vjen e bëhet më e bukur! Rihanna shkëlqen në fotot e fundit! Sa vjen e bëhet më e bukur! Rihanna shkëlqen në fotot e fundit!
Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur, Rihanna, dje ka lansuar koleksionin e saj të fundit të “Fenty në Webster të SoHo”. Sipas “Daily Mail”, Rihanna... Sa vjen e bëhet më e bukur! Rihanna shkëlqen në fotot e fundit!

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur, Rihanna, dje ka lansuar koleksionin e saj të fundit të “Fenty në Webster të SoHo”.

Sipas “Daily Mail”, Rihanna tek eventi ka qenë në ora 23:00, edhe pse ai ka filluar nga ora 22:00.

Këngëtarja dukej e mrekullueshme dhe ajo pati të veshur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.

Gjithashtu pati flokët bishtaleca të gjatë që i rrinin shumë bukur.