Sherr me thika në Vlorë, dyshohet për të plagosur! Sherr me thika në Vlorë, dyshohet për të plagosur!
Një sherr me thika ka ndodhur disa minuta më parë në lagjen ‘Pavarësia’ në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në katin e 6-të... Sherr me thika në Vlorë, dyshohet për të plagosur!

Një sherr me thika ka ndodhur disa minuta më parë në lagjen ‘Pavarësia’ në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në katin e 6-të të një lokali në Lungomare.

Dyshohet se gjatë konfliktit me armë të ftohta ka dhe persona të plagosur. Ndërkohë që nuk dihet shkaqet e ngjarjes. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia, dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.