Shikoni si dukej kampionja e bodybulidingut dikur pa muskuj (FOTO) Shikoni si dukej kampionja e bodybulidingut dikur pa muskuj (FOTO)
Trupi i saj muskuloz dhe me foma seksi është për t’u pasur zili.Por kampionja e Bodybuilding, Dorina Mema nuk ka qenë gjithnjë me muskuj.... Shikoni si dukej kampionja e bodybulidingut dikur pa muskuj (FOTO)

Trupi i saj muskuloz dhe me foma seksi është për t’u pasur zili.Por kampionja e Bodybuilding, Dorina Mema nuk ka qenë gjithnjë me muskuj. Në profiling e saj në Instagram, ajo ka publikuar një foto të disa viteve më parë, të vitit 2011, ku shfaqet e dobët por aspak muskuloze. Por ashtu i ishte mërzitur vetja.

‘Shoqja ime Jola më dërgoi sot këtë foto të trupit tim në vitin 2011. Gjithë jetën kam qenë e hollë në masën X Small, por mua m’u mërzit kështu’, shkruan Dorina.

Palestra është angazhimi i saj kryesor dhe rezultatet duken qartë në trupin seksi të Dorinës. Megjithëse është nënë e një vajze 15 vjeçare, ajo është shembull për t’u ndjekur, jo vetëm për vajzat, por edhe për ato që bëhen nëna.