Shpend Ahmeti nuk merr guximin të deklarohet kundër Albin Kurtit Shpend Ahmeti nuk merr guximin të deklarohet kundër Albin Kurtit
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, edhe pse ka dhënë dorëheqje nga Vetëvendosje, po vazhdon të mos mbaj qëndrim për asnjërën palë, duke mos marr... Shpend Ahmeti nuk merr guximin të deklarohet kundër Albin Kurtit

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, edhe pse ka dhënë dorëheqje nga Vetëvendosje, po vazhdon të mos mbaj qëndrim për asnjërën palë, duke mos marr guximin të dal haptas kundër krahut të Albin Kurtit.
Ahmeti ka thënë se vazhdon dhe nuk ka asnjë fjalë të keqe për Albin Kurtin e as për Visar Ymerin.

“Unë vazhdojë të punoj nuk do të them asnjë fjalë të keqe, për asnjërin edhe për Albinin edhe për Visarin”, ka thënë Ahmeti në KlanK.