Shqipëri – Zvicër, formacionet e mundshme Shqipëri – Zvicër, formacionet e mundshme
Shqipëria dhe Zvicra ndeshen sot në kuadër të Grupit A në “Euro 2016”. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave. Shqipëri: Berisha; Hysaj, Cana,... Shqipëri – Zvicër, formacionet e mundshme

Shqipëria dhe Zvicra ndeshen sot në kuadër të Grupit A në “Euro 2016”. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Shqipëri: Berisha; Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli; Kukeli, Xhaka; Roshi, Abrashi, Lenjani; Cikalleshi.

Zvicër: Sommer; Lichtsteiner, Lang, Djourou, Rodriguez; Fernandes, Xhaka, Behrami; Shaqiri, Seferovic, Mehmedi.