Shtatë vite pritje, Puyol merr vendimin e guximshëm Shtatë vite pritje, Puyol merr vendimin e guximshëm
Janë takuar 7 vite më parë, por vetëm tani, Carles Puyol dhe Vanesa Lorenzo kanë vendosur të martohen. Edhe pse kanë dy fëmijë bashkë,... Shtatë vite pritje, Puyol merr vendimin e guximshëm

Janë takuar 7 vite më parë, por vetëm tani, Carles Puyol dhe Vanesa Lorenzo kanë vendosur të martohen. Edhe pse kanë dy fëmijë bashkë, çifti nuk është martuar ende.

Por, një gjë e tillë pritet të ndodh shumë shpejt, me ish-kapitenin e Barcelonës që ka zbuluar hapin e rëndësishëm në jetën e tij. Lajmi është konfirmuar nga 41 vjeçari në rrjetin social “Instagram”.

I thashë po!”-shkruan mbrojtësi, me komentin që e shoqëron me një foto ku Lorenzo i ulet në gjunjë Puyol.

View this post on Instagram

He dicho que Sí!

A post shared by Carles Puyol (@carles5puyol) on