Skuadra turke shkarkon trajnerin e njohur Skuadra turke shkarkon trajnerin e njohur
Antalyaspor ka shkarkuar trajnerin brazilian, Leonardo Araujo, shkruan indeksonline. Përmes një njoftimi zyrtar ata kanë informuar se kanë shkëputur marrëdhëniet me ish-futbollistin e Milanit.... Skuadra turke shkarkon trajnerin e njohur

Antalyaspor ka shkarkuar trajnerin brazilian, Leonardo Araujo, shkruan indeksonline.

Përmes një njoftimi zyrtar ata kanë informuar se kanë shkëputur marrëdhëniet me ish-futbollistin e Milanit.

“Faleminderit Leonardo Araujo. Rrugët tona janë ndarë nga bashkëpunimi me trajnerin e Leonardo Araujo. Unë e falënderoj atë për kontributet e tij në klub deri tani, ne dëshirojmë sukses në ngjarjen e ardhshme sportive”, është shkruar në njoftim.

Leonardo ka qenë futbollsit i Milanit dhe PSG-së dhe gjithashtu ka drejtuar Milanin, Interin si dhe drejtor sportiv i PSG-së.