Spalletti publikon listën anti-Juventus, një munges dhe një rikthim i madh Spalletti publikon listën anti-Juventus, një munges dhe një rikthim i madh
Lista e lojtarëve të Interit të thirrur nga Luciano Spalletti për derbin me Juventusin është publikuar, transmeton Sovrani.info. Janë 21 lojtarë të thirrur nga... Spalletti publikon listën anti-Juventus, një munges dhe një rikthim i madh

Lista e lojtarëve të Interit të thirrur nga Luciano Spalletti për derbin me Juventusin është publikuar, transmeton Sovrani.info.

Janë 21 lojtarë të thirrur nga Luciano Spalletti në pikëpamje të ndeshjes Juventus-Inter. Mungon Radja Nainggolan, rikthehet Sime Vrsaljko.

Ja lista e plotë:

Portierët: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

Mbrojtës: 2 Vrsaljko, 6 De Vrij, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 23 Miranda, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushorët: 5 Gagliardini, 8 Vecino, 15 Joao Mario, 20 Borja Valero, 44 Perisic, 77 Brozovic;

Sulmuesit: 9 Icardi, 10 Lautaro Martinez, 11 Keita Balde, 16 Politano, 87 Candreva. /Sovrani.info/