Capello zbulon lojtarin më të mirë qe e ka trajnuar gjatë karrierës së tij
Ish-trajneri i Milanit, Juventusit dhe Real Madridit, Fabio Capello, foli për Radio Deejay për...
Umtiti zbulon arsyen kryesore pse Griezmann po e refuzon Barcelonën
Antoine Griezmann nuk ka treguar shenja se është i pakënaqur me vendimin e tij...
E fundit nga Spanja: Bartomeu ka lëshuar Spanjën, është nisur për të mbyllur blerjen e madhe
Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po udhëton për në Holandë për të ndërmjetësuar...
Kritikohet nga tifozët për paraqitje jo të mirë në fushë, ‘halli i madh’ i Edon Zhegrovës është bukuroshja në prehërin e tij
Përveç se është një futbollist tejet i talentuar, Edon Zhegrova është mjaft aktiv edhe...
Pendohet rëndë Liverpooli, e vendos në treg blerjen më të re
Liverpool po konsideron që Naby Keita të largohet për 10 milionë funte këtë verë,...
Kërkon me ngulm largimin nga Barcelona, drejtuesit ia tregojnë vendin
Barcelona nuk është e shqetësuar aspak me faktin se portieri Jasper Cillessen dëshiron të...
Kroos shpjegon pse ka ndodhur rënia drastike e Real Madridit
Toni Kroos mendon se sezoni aktual i Real Madridit është i qëndrueshëm, është një...
Del Piero: Nuk jam i befasuar aspak, jam i sigurt se do t’a fitojnë Ligën e Kampionëve
Alessandro Del Piero beson se Juventusi do të fitojë Champions League herët a vonë...
Trajneri i Bullgarisë flet para përballjes me Kosovën
Petar Hubchev pret ndeshje të vështirë të hënën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë....
Mbappe tregon kushtin e tij: Nëse më plotësohet kjo kërkesë, ndryshoj klub
E ardhmja e Kylian Mbappe lidhet gjithnjë e më shumë me Real Madridin, por...
Pyetet se kush do të luaj në finalen e Championsit, Mourinho përgjigjet pa menduar fare
Gara më perstigjoze evropiane e futbollit Liga e Kampionëve është futur në fazën e...
Challandes: Ja si mund t’a mposhtim Bullgarinë
Challandes beson se Bullgaria është rival i vështirë për Kosovën, por nëse lojtarët vrapojnë...
Sulmuesi i madh i vetëofrohet Real Madridit, Zidane ia përplas derën
Real Madridi ka hedhur poshtë mundësinë për të nënshkruar me Alexis Sanchez nga Manchester...
Skriniar – Liverpool, lajm trishtues për tifozët e Interit
Liverpool është skuadra e fundit për t’u bashkuar në garën për mbrojtësin e Interit,...
Arsenali rivalizon direkt Chelsean për objketivin e merkatos së verës
Skautët e Arsenalit shikuan se si Nicolo Barella shënon golin e tij të parë...
Capello zbulon lojtarin më të mirë qe e ka trajnuar gjatë karrierës së tij
Ish-trajneri i Milanit, Juventusit dhe Real Madridit, Fabio Capello, foli për Radio Deejay për lojtarët më të mirë që ai trajnoi gjatë karrierës së...
Umtiti zbulon arsyen kryesore pse Griezmann po e refuzon Barcelonën
Antoine Griezmann nuk ka treguar shenja se është i pakënaqur me vendimin e tij për të hedhur poshtë Barcelonën në favor të qëndrimit në...
E fundit nga Spanja: Bartomeu ka lëshuar Spanjën, është nisur për të mbyllur blerjen e madhe
Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po udhëton për në Holandë për të ndërmjetësuar një marrëveshje për Mathias de Ligt, sipas Onda Cero. Katalanasit...
Kritikohet nga tifozët për paraqitje jo të mirë në fushë, ‘halli i madh’ i Edon Zhegrovës është bukuroshja në prehërin e tij
Përveç se është një futbollist tejet i talentuar, Edon Zhegrova është mjaft aktiv edhe në jetën e tij private. Futbollisti me prejardhje nga Lipjani...