‘Stranger Things’ sjellin trailerin e parë për sezonën e tretë ‘Stranger Things’ sjellin trailerin e parë për sezonën e tretë
Është publikuar traileri për sezonën e tretë të serialit shumë të shikuar të Netflix. Fëmijët e ‘Stranger Things’ shkojnë në një aventurë të re,... ‘Stranger Things’ sjellin trailerin e parë për sezonën e tretë

Është publikuar traileri për sezonën e tretë të serialit shumë të shikuar të Netflix.

Fëmijët e ‘Stranger Things’ shkojnë në një aventurë të re, këtë herë jashtë bodrumit të shtëpisë së njërit prej tyre.

‘Eleven’ bëhet bashkë me grupin e ndërsa ngjarja e sezonës së dytë zhvillohet gjatë Halloween, këtë herë ata gjejnë problemet në festën e 4 korrik, ditës së pavarësisë së SHBA.

E pikërisht më 4 shkurt do të publikohet edhe sezona e plotë në Netflix. përcjell Gazeta Express.

Ndërsa sot është lansuar edhe traileri i parë zyrtar i serialit, ku prezantohen aventura dhe përbindësha të rinj./Gazeta Express/