Sturridge befason të gjithë, refuzon Milanin për t’u transferuar tek… Sturridge befason të gjithë, refuzon Milanin për t’u transferuar tek…
Daniel Sturridge, sulmuesi anglez i Liverpulit i cili ka qenë i lidhur me AC Milan në muajin e kaluar, tani është i lidhur me... Sturridge befason të gjithë, refuzon Milanin për t’u transferuar tek…

Daniel Sturridge, sulmuesi anglez i Liverpulit i cili ka qenë i lidhur me AC Milan në muajin e kaluar, tani është i lidhur me një lëvizje në MLS në SHBA. The Sun raporton se Sturridge, kontrata e të cilit me Liverpoolin skadon në verë, tashmë ka oferta nga disa klube amerikane.

Prandaj, është e mundshme që anglezi nuk do të lëvizë në AC Milan dhe, në vend të kësaj, duke parë pjesën tjetër të karrierës së tij në MLS, si David Beckham dhe Wayne Rooney kanë bërë para tij. /Sovrani.info/