Sulmon femrën, kanos edhe policinë Sulmon femrën, kanos edhe policinë
Policia njofton se ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën “Qemal Stafa”, në Prishtinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht një femër.... Sulmon femrën, kanos edhe policinë

Policia njofton se ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën “Qemal Stafa”, në Prishtinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht një femër.

I dyshuari pas arrestimit ka fyer dhe ka kanosur zyrtarët policorë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.