Surprizon Baby G! Publikon klipin me skena provokative! Surprizon Baby G! Publikon klipin me skena provokative!
Këngëtarja shqiptare, Baby G ka postuar një klip provokues në “Instagram”. Sikurse duket Baby G po ndihet bukur sot me veten e saj dhe... Surprizon Baby G! Publikon klipin me skena provokative!

Këngëtarja shqiptare, Baby G ka postuar një klip provokues në “Instagram”.

Sikurse duket Baby G po ndihet bukur sot me veten e saj dhe andaj ka vendosur që të ndajë gjithë këto pamje ku vallëzon në mënyrë mjaft provokative, transmeton Sovrani.info.

Njëri klip duket të jetë nga dje, ndërsa sot, Baby G ofron pamje nga “studioja personale”, me ç’rast, fshehurazi bën ‘twerk’ para kamerës.

Këngëtarja herën e fundit ka sjellur një bashkëpunim me reperin Lim Hoti, por që kënga u largua nga Youtube, duke qenë se çifti është ndarë ca ditë pas publikimit. /Sovrani.info/