Tayna lë pa fjalë adhuruesit në koncert me dukjen e saj Tayna lë pa fjalë adhuruesit në koncert me dukjen e saj
Këngëtarja Tayna po pëlqehet shumë nga publiku, kjo për shkak të këngëve të saj që janë kthyer në hite të verës. Kjo ka ndikuar... Tayna lë pa fjalë adhuruesit në koncert me dukjen e saj

Këngëtarja Tayna po pëlqehet shumë nga publiku, kjo për shkak të këngëve të saj që janë kthyer në hite të verës.

Kjo ka ndikuar që këtë sezonë verorë Tayna të ketë një orarë të ngjeshur me koncerte e ndeja të ndryshme gjithandej.

Tayna ka publikuar disa fotografi gjatë një performance të saj, ku shihet mjaft ‘joshëse’ në paraqitjen e saj dhe publiku me sytë nga këngëtarja e cila është mjaft e dashur për ta. /Indeksonline/