Tayna u bë një femër ‘bishë’, shikoni format e saj Tayna u bë një femër ‘bishë’, shikoni format e saj
Një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme momentalisht është edhe Tayna. Sensacioni i vitit 2018, duket se përveç me projekte e... Tayna u bë një femër ‘bishë’, shikoni format e saj

Një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme momentalisht është edhe Tayna.

Sensacioni i vitit 2018, duket se përveç me projekte e koncerte muzikore, në këtë verë do t’na sjellë edhe imazhe të nxehta.

Ajo ka postuar një fotografi në bikini afër makinës së saj, teksa duket “bombë”, me linja të tonfikuara.

Kujtojmë që Tayna shumë shpejtë do ta lansojë këngën e re të saj e që pritet të jetë një klip mjaftë veror i realizuar në Mal të Zi./Indeksonline/