Të ftuarit e Gattusos për ndeshjen me Sampdorian, Paqueta në listë Të ftuarit e Gattusos për ndeshjen me Sampdorian, Paqueta në listë
Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për nbdeshjen e nesërme kundër Sampdorias në kuadër të Kupës së Italisë,... Të ftuarit e Gattusos për ndeshjen me Sampdorian, Paqueta në listë

Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për nbdeshjen e nesërme kundër Sampdorias në kuadër të Kupës së Italisë, transmeton Sovrani.info.

Në listë është përfshirë edhe blerja më e re, braziliani Paqueta si dhe mbrojtësi Strinic.

Kjo është lista e 23 lojtarëve të thirrur nga Gattuso:

Portierët: Donnarumma A., Donnarumma G., Reina:

Mbrojtësit: Abbot, Conti, Laxalt, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Simic, Strinic, Zapata

Mesfushorët: Bakayoko, Bertolacci, Kessie, Mauri, Montolivo, Paquetá

Sulmuesit: Borini, Calhanoglu, Castillejo, Cutrone, Higuain.

/Sovrani.info/