Të gjithë sytë nga Adrola rrugëve të  New York-ut Të gjithë sytë nga Adrola rrugëve të  New York-ut
Adrola Dushi dukej mahnitëse nga prapaskenat e fotosesionit të ri. Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit pamje gjatë realizimit të fotosesionit të ri, shkruan... Të gjithë sytë nga Adrola rrugëve të  New York-ut

Adrola Dushi dukej mahnitëse nga prapaskenat e fotosesionit të ri.

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit pamje gjatë realizimit të fotosesionit të ri, shkruan lajmi.net.

Modelja dukej mahnitëse në fustanet që kishte veshur teksa po realizonte set fotografik rrugëve të Nju Jorkut.

Ajo pozoi me fustan të kuq dhe të bardhë, me të cilët kishte vënë në plan të parë këmbët seksi.

Për ndryshe, Adrola Dushi po zhvillon karrierë në Amerikë, ku çdo ditë numëron suksese të reja.