Të kujt janë syzet që ka vënë Fero? Të kujt janë syzet që ka vënë Fero?
Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, duket si kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Kështu u duk kur Fero postoi një foto duke pohuar... Të kujt janë syzet që ka vënë Fero?

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, duket si kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Kështu u duk kur Fero postoi një foto duke pohuar që është beqar, transmeton Sovrani.info.

Mirëpo, Fero tani ka postuar një foto tjetër në ‘Instagram’, ku shihet me ca syze, që kanë prerje më femërore, por pa thënë se të kujt mund të jenë. /Sovrani.info/

feroito