“Të urrej!” Emina Cunmulaj ia thotë në sy Anxhelinës dhe s’u kursye aspak “Të urrej!” Emina Cunmulaj ia thotë në sy Anxhelinës dhe s’u kursye aspak
Modelja Emina Cunmulaj ka shprehur publikisht atë që të gjithë mendojmë dhe nuk e themi me zë, kur shohim fotot e Anxhelinës me bikini.... “Të urrej!” Emina Cunmulaj ia thotë në sy Anxhelinës dhe s’u kursye aspak

Modelja Emina Cunmulaj ka shprehur publikisht atë që të gjithë mendojmë dhe nuk e themi me zë, kur shohim fotot e Anxhelinës me bikini.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa foto ku duket e hatashme e veshur me një palë bikini të kuqe, buzë detit. Barku i sheshte dhe ijet e saj i bëjnë të gjitha femrat xheloze dhe pas nuk mbetet as Emina!

“A e përmenda që të urrej! Çfarë trupi!”, i shkruan Emina Anxhelinës.

Kjo e fundit e kapi menjëherë komplimentin dhe i shkruan një “të dua” në koment!

Më pas Emina shkruan se pas 4 ditësh do të shkojë në plazhin Saint Tropez ku po pushon Anxhelina, ndërsa e paralajmëron këtë të fundit të mos i afrohet:

“Do të vi aty për 4 ditë, mos mu afro me atë trup”

“Do të doja të dukesha si ty pas 2 bebeve”, i shkruan Angelina duke e komplimentuar modelen për fizikun elegant.

Nuk duam ta mendojmë se përse qahet Emina kur ka një trup shumë seksi edhe pse ka lindur 2 vajza!