Telashe të reja për Milanin dhe Higuain Telashe të reja për Milanin dhe Higuain
Sipas asaj që është raportuar nga Sky Sport, Gonzalo Higuain ka vuajtur disa dhimbje të vogla në shpinë; por ai nuk pritet të mbetet... Telashe të reja për Milanin dhe Higuain

Sipas asaj që është raportuar nga Sky Sport, Gonzalo Higuain ka vuajtur disa dhimbje të vogla në shpinë; por ai nuk pritet të mbetet jashtë veprimtarisë për ndeshjen kundër Torinos. Milan luftoi për të mposhtur Parman në fundjavë dhe barazoi me Lazion 1-1 në Stadio Olimpico një javë më parë, transmeton Sovrani.info.

Thuhet se një çështje e re për Higuain do të shkaktojë probleme për Milanin dhe situata e tij do të monitorohet vazhdimisht gjatë ditëve të ardhshme me shpresën se ai mund të udhëheqë sulmin e Rossonerëve kundër Torinos. /Sovrani.info/