Aktorja dhe prezantuesja e njohur, Teuta Krasniqi, ka bërë një foto sesion. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka shpërndarë foto ku shihet...

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, Teuta Krasniqi, ka bërë një foto sesion.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka shpërndarë foto ku shihet teksa ka veshur krijimet e disejnatores Blerina Kllokoqi Rugova, shkruan Indeksonline.
Teuta Krasniqi, ka njoftuar se fotot në fjalë do të prezantohen shumë shpejt.
Capture111