Thellohet konflikti mes vëllezërve Berisha, ja çfarë bëri Patrisi në ditëlindjen e Renesë! Thellohet konflikti mes vëllezërve Berisha, ja çfarë bëri Patrisi në ditëlindjen e Renesë!
Rreth një javë më parë, Tuna dhe Patrisi kanë organizuar një festë përrallore për ditëlindjen e dytë të djalit të tyre. Festa e organizuar... Thellohet konflikti mes vëllezërve Berisha, ja çfarë bëri Patrisi në ditëlindjen e Renesë!

Rreth një javë më parë, Tuna dhe Patrisi kanë organizuar një festë përrallore për ditëlindjen e dytë të djalit të tyre.

Festa e organizuar ndryshe nga të tjerat, bëri bujë të madhe në portale dhe ajo çka u komentua më së shumti ishte se a ishin të pranishëm Nora dhe Roberti në këtë festë, shkruan Sovrani.info

tuna

Pas shumë spekulimeve, duke ditur që marrëdhënia mes Robertit dhe Tunës mbetet ende e acaruar, Roberti doli me një arsyetim se pse nuk kishte qenë pjesë e festës së Tianit.

Lexo gjithashtu edhe këtë artikull!

Robert Berisha tregon arsyen e mungesës në ditëlindjen e Tianit

Sot, Rene feston ditëlindjene 4-të! Një festë jo e jashtëzakonshme me njerëzit e tyre më të dashur!

renee renee2

Xhaxhi Roberti për ditëlindjen e Tianit, ka postuar një Insta Story duke e uruar nipin e tij.

robertberisha

Por ku mbeti xhaxhi Patrisi për ditëlindjen e Renesë?

Krejt ajo çka kuptuam është se xhaxhi Patrisi ndodhet në Japoni, mirëpo kjo nuk e arsyeton ‘mungesën’ e urimit për mbesën, të paktën për të na shuar kurreshtjen që kemi për marrëdhëniet mes tyre.

Postimi i vetëm dhe i fundit i tij në Intsgram është kjo storje ku tregon që ndodhet në Tokio. Kemi edhe dy orë kohë për të kuptuar nëse xhaxhi Patrisi do të kujtohet për ditëlindjen e mbesës, apo do vijmë si përfundim që po thellohet konflikti mes vëllezërve Berisha. /Sovrani.info/

patris