Në fshatin Gramnikë të Klinës, dje rreth orës 10:45, është arrestuar një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe e ka therur me...

Në fshatin Gramnikë të Klinës, dje rreth orës 10:45, është arrestuar një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe e ka therur me thikë një person, thuhet në njoftimin PK’së, transmeton Gazeta Express.
Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.