Tirana sot do të përballet me mungesë të rrymës Tirana sot do të përballet me mungesë të rrymës
Disa zona të Tiranës do të kenë mungesë të energjisë elektrike mëngjesin e sotëm për shkak të punimeve në disa kabina. Sipas OSHEE, punimet... Tirana sot do të përballet me mungesë të rrymës

Disa zona të Tiranës do të kenë mungesë të energjisë elektrike mëngjesin e sotëm për shkak të punimeve në disa kabina.

Sipas OSHEE, punimet kryhen në kuadër të realizimit të investimeve nga Drejtoria Rajonale, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Zonat dhe oraret ku do të punohet:

0‪9.00-14.00

Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor

0‪9:00-‪15:00

Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”

‪09:00-‪11:00

Zona Fushe Mezez pjesërisht

‪13:00-‪15:00

Rruga “Teodor Keko” pjesërisht