Tottenham pas lojtarit të Atletico Madridit. Tottenham pas lojtarit të Atletico Madridit.
Skuadra angleze, Tottenham është gati të bëjë një ofertë për anësorin argjentinas të Atletico Madridit, Nicolas Gaitan. Argjentinasi nuk po aktivizohet nga Diego Simeones... Tottenham pas lojtarit të Atletico Madridit.

Skuadra angleze, Tottenham është gati të bëjë një ofertë për anësorin argjentinas të Atletico Madridit, Nicolas Gaitan.

Argjentinasi nuk po aktivizohet nga Diego Simeones dhe po mendon largimin që tani në janar, shkruan AS.

Për lojtarin po ashtu interesim ka shprehur edhe Benfica, e cila dëshiron ta kthej pas vetëm gjashtë muajsh.