U mahnitët me fustanin e parë? Shikoni të dytin të veshur nga Afrona U mahnitët me fustanin e parë? Shikoni të dytin të veshur nga Afrona
Këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika i dhanë fund beqarisë së tyre me një dasmë madhështore që po vazhdon edhe më tuje, shkruan Sovrani.info.... U mahnitët me fustanin e parë? Shikoni të dytin të veshur nga Afrona

Këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika i dhanë fund beqarisë së tyre me një dasmë madhështore që po vazhdon edhe më tuje, shkruan Sovrani.info.

Çifti po shkëlqen para të ftuarve në sallën e dasmës dhe tashmë kanë kryer edhe vallzimin e parë të tyre nën zërin e ëmbël të këngëtari Yll Limani.

Vëmendja përsëri shkoi tek nusja që u paraqit me një fustan tjetër nga ai që kishte kur filloi ceremonia.

Ndiqeni videon e mëposhtme:

/Sovrani.info/