U mblodhën për të diskutuar, ja pse ndodhi sherri masiv mes dy familjeve në Dibër U mblodhën për të diskutuar, ja pse ndodhi sherri masiv mes dy familjeve në Dibër
Mbrëmë një ngjarje e rëndë ka tronditur Dibrën. Disa persona janë zënë në një lokal dhe gjashtë prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë... U mblodhën për të diskutuar, ja pse ndodhi sherri masiv mes dy familjeve në Dibër

Mbrëmë një ngjarje e rëndë ka tronditur Dibrën.

Disa persona janë zënë në një lokal dhe gjashtë prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë në spital.

Shkak për këtë ngjarje është bërë prishja e fejesës mes dy të rinjve.

Mediat bëjnë me dije se familjarët e djalit dhe të vajzës janë takuar në një lokal për të sqaruar situatën, megjithatë duket se biseda ka degraduar.

Krushqit kanë ushtruar dhunë mbi njëri-tjetrin dhe momentalisht po mjekohen në spitalin e Dibrës.