United lëvizë edhe zyrtarisht për bomberin evropian United lëvizë edhe zyrtarisht për bomberin evropian
Manchester United ka regjistruar interesin e tyre zyrtar në sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowski, sipas Daily Mail. Bavarezët do të përpiqen të lidhin... United lëvizë edhe zyrtarisht për bomberin evropian

Manchester United ka regjistruar interesin e tyre zyrtar në sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowski, sipas Daily Mail.

Bavarezët do të përpiqen të lidhin 30-vjeçarin me një marrëveshje të re pas përfundimit të Kupës Gjermane më 25 maj, por ai nuk është i sigurt për zgjatjen e qëndrimit të tij në Allianz Arena.

Djajtë Kuq kanë pyetur për disponueshmërinë e Lewandowskit dhe mund të tundohen për të nisur një ofertë kur tregu i transferimeve të rihapet./Sovrani.info/