Vdes Ramiz Kelmendi Vdes Ramiz Kelmendi

Vdes Ramiz Kelmendi

LajmeVendi 11 January, 2017, 22:36

Ka ndërruar jetë në moshën 86 vjeçare gazetari dhe publicisti Ramiz Kelmendi. Lajmin e ka bërë të ditur Adriatik Kelmendi i cili e kishte... Vdes Ramiz Kelmendi

Ka ndërruar jetë në moshën 86 vjeçare gazetari dhe publicisti Ramiz Kelmendi.

Lajmin e ka bërë të ditur Adriatik Kelmendi i cili e kishte axhë tashmë të ndjerin.

“Me pikëllim të thellë e zemër të thyer, të dashur familjarë, miq e dashamirë, ju njoftoj se sonte u nda nga jeta axha im, që e kisha shumë më shumë se axhë, Ramiz Kelmendi, në moshën 86-vjeçare. Për detaje të ceremonive mortore ju njoftojmë ndërkohë”, ka shkruar Adriatik Kelmendi në facebook.