Napoli ka caktuar çmimin e mbrojtësit Elseid Hysaj Skuadra italiane, Napoli është e gatshme që të shes mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj, nëse vjen ndonjë...

Napoli ka caktuar çmimin e mbrojtësit Elseid Hysaj

Skuadra italiane, Napoli është e gatshme që të shes mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj, nëse vjen ndonjë ofertë e mirë.

Mediat italiane shkruajnë se, Napoli për shërbimet e Hysajt kërkon hiç më pak se sa 25 milionë euro.

Kujtojmë se për Hysajn po interesohen disa skuadra të mëdha, në mesin e të cilave edhe Barcelona, Atletico Madrid, Bayern Munich dhe Arsenal.