Vesa Luma me fjalë të ëmbla në përvjetorin e martesës: “Asgjë nuk na ndan në këtë botë…” Vesa Luma me fjalë të ëmbla në përvjetorin e martesës: “Asgjë nuk na ndan në këtë botë…”
Herë afër e herë larg njëri – tjetrit, me sfida, sakrifica dhe mundime. Ky është çifti i njohur i botës muzikore shqiptare që sot po festojnë... Vesa Luma me fjalë të ëmbla në përvjetorin e martesës: “Asgjë nuk na ndan në këtë botë…”

Herë afër e herë larg njëri – tjetrit, me sfida, sakrifica dhe mundime.

Ky është çifti i njohur i botës muzikore shqiptare që sot po festojnë përvjetorin e tyre të martesës, shkruan Sovrani.info.

Vesa Luma ka zgjedhur që në këtë përvjetor ta urojë bashkëshortin e saj Big Bastën, me fjalë të ëmbla, prekëse dhe reale, duke ia bashkangjitur kështu edhe disa fotografi të ditës së tyre të martesës.

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse cdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer 🙏. Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie #Liani Te dua shume my forever 24.” – ishin këto fjalët e këngëtares që tash e sa kohë po jeton larg reperit me birin e saj Lian.

Duke shpresuar që të kemi sa më shumë çifte të dashuruara si Vesa dhe Big Basta, ju urojmë përvjetorin dhe ribashkim sa më të shpejtë! /Sovrani.info