Veseli nesër në takim me dy zyrtarë evropian Veseli nesër në takim me dy zyrtarë evropian
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli gjatë ditës së nesërme do të takohet me dy zyrtarë evropian. Sipas njoftimit, ai do pres në... Veseli nesër në takim me dy zyrtarë evropian

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli gjatë ditës së nesërme do të takohet me dy zyrtarë evropian.

Sipas njoftimit, ai do pres në takim drejtorin e përgjithshëm për zgjerim, Chris Danielson zgjerim dhe Thomas Mayr Harting, drejtor i përgjithshëm i shërbimit evropian për veprim të jashtëm, transmeton Indeksonline.

Ky takim do të zhvillohet në orën 16:00 në  kabinetin e kryeparlamentarit.