Videoja shokuese kur një grua shtypet brutalisht në mes dy makinave Videoja shokuese kur një grua shtypet brutalisht në mes dy makinave
Një grua është shtypur nga një makinë duke u tërhequr zvarrë në Hyde Park Corner, në Londër, ditën e dielë. 49 vjeçarja po përpiqej... Videoja shokuese kur një grua shtypet brutalisht në mes dy makinave

Një grua është shtypur nga një makinë duke u tërhequr zvarrë në Hyde Park Corner, në Londër, ditën e dielë.

49 vjeçarja po përpiqej ta ndalte veturën, që po drejtohej nga 23 vjeçari, Ade Thompson i cili humbi kontrollin dhe gruaja u shtyp në mes të kësaj veture që po i shkaktonte goditjen dhe një tjetër veture që po qëndronte e parkuar, transmeton Sovrani.info.

Shoferi i veturës, Thompson është arrestuar për këtë aksident, me ç’rast i janë gjetur nën posedim edhe droga të tipit B.  /Sovrani.info/