Vishet shumë shkurt Beatrix Ramos dhe tregon linjat joshëse Vishet shumë shkurt Beatrix Ramos dhe tregon linjat joshëse
Beatrix Ramosaj ka pozuar sërish në Instagram. Këngëtarja Beatrix Ramosaj këtë verë ka publikuar shpesh foto provokative, shkruan lajmi.net. Që nga projekti muzikor “Ndjenjë”,... Vishet shumë shkurt Beatrix Ramos dhe tregon linjat joshëse

Beatrix Ramosaj ka pozuar sërish në Instagram.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj këtë verë ka publikuar shpesh foto provokative, shkruan lajmi.net.

Që nga projekti muzikor “Ndjenjë”, atë të tillë e kemi parë vetëm në foto e video që i publikon në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Beatrix joshëse ka ardhur edhe në foton e fundit ku tregon këmbët e gjata e seksi.

“Dhe pyes veten….”, ka shkruar ajo pranë postimit.

View this post on Instagram

and I wonder… 💌

A post shared by 𝖳𝗋𝗂𝗑𝗂𝖾 ♥ (@beatrixramosaj) on