Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s
Këngëtari i njohur i “I want candy”, Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe duket se nuk është penduar aspak! Ai është... Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s

Këngëtari i njohur i “I want candy”, Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe duket se nuk është penduar aspak!

Ai është fotografuar i buzëqeshur nga paparacët dhe foto e tij me Rihanna-n në fytyrë po bën xhiron e rrjetit.

31-vjeçari ka mbuluar pjesën e majtë të fytyrës nga balli tek nofulla me tatuazhin e fundit.

Mediat e huaja shkruajnë se ai është frymëzuar nga një foto e këngëtares për kopertinën e “GQ” në vitin 2013, ku ajo shfaqet si Medusa.

Rihanna ende nuk ka reaguar për tatuzhin që është bërë këto ditë kryefjala e mediave të huaja, mirëpo me siguri duhet të ndihet ‘e vlerësuar’ nga ky veprim!