Xhensila e ‘zjarrtë’ në të kuqe, shikoni foton e fundit Xhensila e ‘zjarrtë’ në të kuqe, shikoni foton e fundit
Xhensila Myrtezai sapo ka postuar një foto në ‘Instagram’ dhe nuk e mohojmë dot sa bukur duket! Këngëtarja shqiptare duket veçanërisht bukur me fustan... Xhensila e ‘zjarrtë’ në të kuqe, shikoni foton e fundit

Xhensila Myrtezai sapo ka postuar një foto në ‘Instagram’ dhe nuk e mohojmë dot sa bukur duket!

Këngëtarja shqiptare duket veçanërisht bukur me fustan të kuq ndonëse nuk dihet rasti, nëse është një fotosesion për reklamat e saj të fundit apo ndonjë projekt muzikor, transmeton Sovrani.info.

Xhensila ka publikuar projektin e fundit që është në bashkëpunim me Pirro Çakon, muaj më parë. /Sovrani.info/