Vajza, e cila njihet si modele, por edhe si një nga banoret më të famshme të ”Big Brother”, sic duket ka një shoqëri të...

Vajza, e cila njihet si modele, por edhe si një nga banoret më të famshme të ”Big Brother”, sic duket ka një shoqëri të mirë me reperin kosovar 2Ton, pasi ka postuar një fotografi së bashku me reperin, transmeton ORAinfo.

LEXO EDHE: Alban Ramosaj zbulon emrin e asaj…

Në fotografinë në fjalë, shihen në një relacion të afërt shoqëror dhe sic duket po kalojnë kohë të qetë së bashku.