Ylli i Juventusit afër largimit Ylli i Juventusit afër largimit
Sipas mediave italiane mbrojtësi i skuadres së Juventusit, Lichtsteiner do të rinovojë për një tjetër sezon për tu larguar më pas gjatë afatit kalimtar të... Ylli i Juventusit afër largimit

Sipas mediave italiane mbrojtësi i skuadres së Juventusit, Lichtsteiner do të rinovojë për një tjetër sezon për tu larguar më pas gjatë afatit kalimtar të verës.

Juventus do të mund ta shesë në ketë menyrë, pa e humbur falas mbrojtësin zvicerian.

Nderkohë emrat për zëvendësimin e tij në qershor janë De Sciglio i Milanit dhe Darmiani Manchester United./sovrani.info